Drzwi otwarte 12 maja godz. 17.00
REKRUTACJA DO KLAS IV I VII BEZPOŚREDNIO W SEKRETARIACIE SZKOŁY

Gimnazjum nr 7

im. gen. W.Sikorskiego

w Koninie

Podziękowanie

Wychodząc na przeciw potrzebom podopiecznych ze schroniska dla bezdomnych zwierząt przekazaliśmy im zebraną karmę i rzeczy. Ponowną zbiórkę planujemy już na początku grudnia.Całą społeczność szkolną serdecznie zapraszamy do współpracy. Klub Przyjaciół Zwierząt

IMG 1435

Klub Przyjaciół Zwierząt

Naszym wiodącym celem jest niesienie pomocy bezdomnym zwierzętom. Od trzech lat regularnie działamy na rzecz podopiecznych konińskiego schroniska. W bieżącym roku szkolnym członkowie Klubu włączali się do każdej akcji charytatywnej, jaka odbywała się na terenie Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Koninie. Braliśmy także udział w happeningu „Zerwijmy łańcuchy”, wyprowadzaliśmy psy na spacer „Kolorowa Majówka – Bieg na 6 łap”. Na terenie szkoły czterokrotnie organizowaliśmy zbiórkę rzeczy i żywności na rzecz podopiecznych schroniska. Nasze plany na maj i czerwiec to: kolejna zbiórka żywności dla zwierząt, udział w II Paradzie Kundelków, a także świętowanie wspólnie ze zwierzakami Dnia Dziecka w Parku Chopina.

Opiekun Jolanta Pietrzyk