Drzwi otwarte 12 maja godz. 17.00
REKRUTACJA DO KLAS IV I VII BEZPOŚREDNIO W SEKRETARIACIE SZKOŁY

Gimnazjum nr 7

im. gen. W.Sikorskiego

w Koninie

Wykaz startów reprezentantów Gimnazjum nr 7 w Koninie w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w roku szkolnym 2015/2016

 

Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców - Joanna Stawowa-Sternad - IV m., Dariusz Pietrzyk - VII m.

Pływanie Drużynowe(dziewczęta i chłopcy)- Sebastian Żerkowski/Paweł Kawka - V m.

Drużynowy Tenis Stołowy Dziewcząt- Dariusz Pietrzyk - V m.

Drużynowy Tenis Stołowy Chłopców- Sebastian Żerkowski - V m.

Halowa Piłka Nożna Chłopców- Paweł Kawka - V m.

Drużynowy Badminton Dziewcząt- Joanna Stawowa- Sternad - IV m.

Drużynowy Badminton Chłopców – Paweł Kawka - I m. i awans do zawodów rejonowych - II m. w Mistrzostwach Rejonu.

Piłka Ręczna Dziewcząt- Paweł Kawka/Sebastian Żerkowski - V m.

Piłka Ręczna Chłopców – Dariusz Pietrzyk/Paweł Kawka- II m. i awans do zawodów rejonowych( Mistrzostwa Rejonu odbędą się w II semestrze roku szkolnego 2015/2016).

Drużynowe Szachy – Joanna Stawowa – Staernad – V m.

Siatkówka Dziewcząt – Sebastian Żerkowski/Joanna Stawowa – Sternad – V m.

Siatkówka Chłopców - Sebastian Żerkowski/Joanna Stawowa – Sternad – IV m.

Unihokej Dziewcząt- Joanna Stawowa Starnad/Sebastian Żerkowski- III m.

Unihokej Chłopców- Paweł Kawka/ Sebastian Żerkowski – III m.

Koszykówka Dziewcząt- Sebastian Żerkowski/Paweł Kawka – IV m.

Koszykówka Chłopców – Sebastian Żerkowski – IV m.

Piłka ręczna Chłopców(finał rejonowy)- Dariusz Pietrzyk/Paweł Kawka- V m.

Piłka nożna Chłopców-Paweł Kawka/Sebastian Żerkowski- V m.

Siatkówka plażowa dziewcząt – Sebastian Żerkowski – V m.

Siatkówka plażowa chłopców – Sebastian Żerkowski – IV m.

Indywidualne Biegi Przełajowe dziewcząt – Joanna Stawowa Sternad- 6 m Lucyna Manuszak (awans do finału wojewódzkiego)

Indywidualne Biegi Przełajowe chłopców – Dariusz Pietrzyk- I m Dawid Świderski, awans do finału wojewódzkiego (gimnazjada)

Lekka Atletyka Dziewcząt- Joanna Stawowa Starnad – 3 m Paulina Rybicka( bieg na 600 m)

Lekka Atletyka Chłopców – Dariusz Pietrzyk - I m Dawid Świderski(bieg na 2000 m), awans do finału wojewódzkiego (gimnazjada),

IV m Kacper Strugarek(rzut oszczepem), V m Rafał Wybrański (pchnięcie kulą), VI m Kacper Kolosek (bieg na 1000 m)

Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa (edycja szkolna) – Joanna Stawowa Starnad/Paweł Kawka - V m Dawid Świderski, VIII m Lucyna Manuszak, X m Natalia Klimczak, XII m Paulina Rybicka.