Drzwi otwarte 12 maja godz. 17.00
REKRUTACJA DO KLAS IV I VII BEZPOŚREDNIO W SEKRETARIACIE SZKOŁY

Gimnazjum nr 7

im. gen. W.Sikorskiego

w Koninie

20170119 121211 CopyAkademię Filmową w I semestrze zakończyliśmy w rytmie hip-hop. A dokładnie filmem "Operacja Hip-hop" B. Evansa.
Grupę Hip-hoperation, prowadzi Billy Jordan tancerka i trenerka, która organizuje hip-hopowy projekt dla seniorów w Walheke. Chce zabrać grupę starszych osób do Las Vegas na międzynarodowe zawody taneczne. Grupa staje się sławna, inspiruje ludzi na całym świecie, zachęca do podejmowania wyzwań. Widzimy etapy sukcesu  słynnej formacji  wpisanej do rekordów Guinnessa. Jesteśmy też świadkami przyjaźni rodzącej się między członkami zespołu, a młodą Billy, która szuka w każdej z nich swojej babci.
Wszyscy uczą się od wszystkich. Czują się spełnieni, bo starość to tylko stan umysłu. Wniosek z filmu: Masz tyle lat, na ile się czujesz. Pasja o wiek nie pyta. Możemy tworzyć i być twórczym w każdym wieku.